Yılbaşı 2018

Büyük bayramların yaklaşımı alışkanlıkla masa problemleriyle ilişkilidir. Konuklar nasıl şaşırtılır? Mutfak yeteneklerini sergilemeye hazır olduğunuzda, unutmayın: 2018'de Yeni Yıl tablosunu süsleyecek yemekler sadece gerçekten bayram ve iştah açıcı değil, aynı zamanda yılın hostesleri de olmalıdır. Doğu takvime göre - bu sarı dünya köpeği ve tabii ki etleri sever. Ayrıca, tatlı diş. Yani et yemekleri ve tatlı özel bir onurdur.

2018 Yılında Yeni Yıl Masası

İÇERİK

Yeni Yıl için Ne Pişir?

2018 Yılında Yeni Yıl Masası

Mutfağınız sadece ev tarzı değil, aynı zamanda yüksek teknoloji ürünü de değilse, zaman ve emek tasarrufu açısından şanslısınız demektir. Öyleyse, bir seçenek olarak değil: bir şey hedeflemeyin, ama sizin için eşsiz bir yemek tarifleri olan piggy bankanızdan alın, ancak sadece yemeği zarif ve ciddiye alın.

“Makyaj” tabakları için asgari set ile stoklayın:

 • zeytin ve zeytin;
 • dereotu ve kıvırcık maydanoz;
 • elastik kiraz domatesleri;
 • salatalık dilimleri;
 • limon dilimleri;
 • soğan soğanı;
 • Garnet.

Kokteyl küvetleri, kürdan ve parlak şişler de gerekebilir.


En temel ve aynı zamanda, Köpek Yılı masasında gerekli olan soğuk kesimlerdir. Etsiz et çeşitlerini yok etmeyin. Bu nedenle, sevdiğiniz her şeyi ve düşündüğünüz gibi sevgili konukları kullanın:

 • Balık;
 • jamon;
 • haşlanmış ve tütsülenmiş sosisler;
 • Basturma;
 • bir yuva ile yağ;
 • fırınlanmış jambon;
 • bir carbonade;
 • brisket ve daha fazlası.

Her şeyi ince bir şekilde kesin ve tüplere dönüştürün, sanatsal olarak yayın. Servis tabağının ortasında - sos (hardal, soya). Yeşil soğanlardan dekorasyon için büyük bir kıvrık serpantin elde edersiniz ve parlak parlak yakut nar tohumları yukarıdan dağıtır.

2018 Yılında Yeni Yıl Masası

Masada ne olmalı: Rus gelenekleri

Kaçınılması mümkün olmayan şeyler var: yaz sıcağında, kış soğuklarında ve jöleli etlerde Olivier ile Yeni Yıl tatili. Neyse ki, bu yemekler köpeğin tercihleriyle çelişmez.

Ancak, yine, özgünlük elde etmek istiyorsanız, jöle standart dışı bir kalıp içine dökün. Örneğin yumurta kabuklarında. Bunu yapmak için, haşlanmış bir tavuk ve havuç bir delikten kuru ve temiz bir kabuk içine koyun, sonra suyu dökün. Dondurulmuş (zaten soyulmuş) topları, marul ve maydanoz derme çatma bir yuvaya koydu. Jöleli, fotoğraftaki gibi domuz şeklinde yapılabilir. Şekil, daha sonra dikkatlice kesilen plastik bir şişe kullanılarak tutturulur.

2018 Yılında Yeni Yıl Masaları. Masada Ne Olmalı?

Geçen yıl bir horoz şeklinde bir Olivier (ya da başka bir salata) vermeyi başardıysanız, o zaman bu yıl köpeğin masanın ortasındaki bir tabakta durmasını sağlayın. Yaratıcı hayal gücünü geri çekmemek için kendinize izin verin ve bu yılın patronluğunu güzel bir şekilde alacaksınız.

Tatil için alışılmadık tarifler

Her ne kadar, kamuoyu yoklamaları hala (Sovyet döneminden beri) klasiklerin (o zamandan beri) atıştırmalıklar, salatalar ve sıcak yemeklerin en sevdiğiniz tatilde en popüler olduğunu gösteriyor olsa da, yine de yeni bir şeyle misafirleri etkilemek isteyebilirsiniz. Tabloda, göz ve mideyi memnun eden çeşitli tuzlu yiyecekler bulunur. Önceden hazırlıkta pratik yapmak daha iyidir, böylece onun arifesinde şüphe ile işkence edilmeyecektir, işe yaramayacaktır.

Meksika yemeği "Taco" Portakal ve elma ile tavuk Et Dilimi
Doldurma için Malzemeler:
 1. konserve mısır;
 2. Avokado;
 3. salatalıklar;
 4. domates;
 5. çedar peyniri

Sosu için:

 1. Sarımsak;
 2. soyulmuş domates;
 3. Şili;
 4. tuz;
 5. Avokado Selüloz
Malzemeler:
 1. Bir tavuk;
 2. bir elma;
 3. Portakal;
 4. sebze, tereyağı;
 5. soya sosu;
 6. tavuk için baharat;
 7. Acıka;
 8. Sarımsak;
 9. zencefil;
 10. tuz;
 11. hardal.
Malzemeler:
 1. dilimlenmiş jambon;
 2. domuz;
 3. bir kavanoz zeytin;
 4. peynir;
 5. baharat.

 

İlk olarak, temel salata yapılır, daha sonra porsiyon halinde mısır cips veya düz kekler ayrıştırılır.

Karışık salata karışımı için: kavanoza, avokadoya, taze salatalıklara ve domateslere tatlı mısır.

Bir kez tuzlanmış ve biber eklenmiş kaşar peyniri eklenir.

Baharatlı guacamole sosu (bir karıştırıcıda öğütülmüş maddeler) ve ekşi krema ile sunulan meze.

Marine için karışık: adjika, zencefil, hardal, soya sosu, sarımsak ve biraz bitkisel yağ.

Göğüs bölgesinde tavuk ile, cildi dikkatlice çıkarın ve her taraftan yatıştırıcı ile ovalayın. 12 saat bekletin. Dilimlenmiş meyveleri içine yerleştirin ve fırına gönderin. Pişirme süresi yaklaşık 2 saattir.

Domuz eti dikdörtgen katmanlar halinde kesin ve iyice dövün. Her iki tarafta tuz ve biber. Uygun bir favori baharat varsa, ona lezzet katın.

Dilimlenmiş peynir, jambon, zeytinler ete katmanlara konur.

Sıkı ruloları toplayın, folyoya sarın ve ısıya dayanıklı bir şekilde yerleştirin.

Yaklaşık 1.5 saat pişirin.

Yeni yıl için şenlikli masa: tatlılar

Oh, ve dört ayaklı arkadaşlarımız, kendilerine tatlı bir şekilde yardım etmeyi severler! Özellikle de süt ürünleri işleniyorsa. Tatlı tatlılar arasında yer bulmaya çalışın:

 1. Krem şanti ile pasta.
 2. Krem.
 3. Lor ile krep.
 4. Çizkek

2018 Yılında Yeni Yıl Masaları. Masada Ne Olmalı?

Çeşitli güzellikler ile kesinlikle sadece yılın sembolü değil, aynı zamanda çocukları da memnun edeceksiniz. Sonuçta, çocuklar genellikle kek ve tatlıların mevcudiyetinden dolayı Yeni Yılı beklerler. Eh, onlar yılda bir kez yüksek karbonlu olsun, çünkü sen yapabilirsin! Yeni Yıl tablosunun dekorasyonuna son dokunuş, bir şişe hafif şarap, mum ve 2018 sembolünün bir heykelciği olmalıdır.

Related news

Yılbaşı 2018 image, picture
Yılbaşı 2018 11


Yılbaşı 2018 58


Yılbaşı 2018 37


Yılbaşı 2018 9