Startrek 4 - 2018 filmi

  • gala: süresiz ertelendi
  • Menşe Ülke: ABD
  • tarz: fantezi, aksiyon, gerilim, macera
  • yapımcı: Daha sonra atanacak
  • döküm: Chris Pine, Chris Hemsworth, Zachary Quinto, John Cho ve diğerleri.

Chris Pine'ın 2018 filmi “Startrek 4”. "Spock için Ara" takip eden bir tür "Eve Yolculuk" idi. Bu 36 yaşında bir gerçektir. Soru: Senarist bu durumu nasıl yener?

Chris hemsworth

Bilim kurgu için süper kahraman Thor "Star Trek"

Belki de Chris Hemsworth'un kahramanı George Kirk, geri dönüşlerde görünecek. Ancak, James Tiberei Kirk ile tanıştıkları bilinmektedir. Yine, bu bir gerçeklik olabilir. Ya da başka bir yerde. Genel olarak, yazarların büyük bir sorumluluğu vardır. Bu gişe için durum böyle değil. Ayrıca, franchise’ın önde gelen kahramanlarından biri olan Yelchin’in ardından erken veda etti.

2018 “Star Trek” filmi, daha önceki üç bölümden tamamen farklı olabilir; Aslında, hepsi bu kadar gider. Eğer iddialı kararlar verecekseniz. Ancak, bir şey hakkında konuşmak için hala biraz erken.

İzlemeye başla

Tahmini yıldız trek kast 4

Ona döndü ve orada olacak .. Tabii ki oraya gitmek mümkün. Star Trek, tüm ekip, genel olarak, ne olduğunu anlayabilirsiniz.

Yönetmen, senaryo yazarı, kameraman ve bir sonraki “Star Trek” in bestecisi

Bu hala bir sorun. “Star Trek” i tekrar ele geçirmesi pek olası değil. Sen deneyimli bir görüntü yönetcisisin. Doğal olarak, kurguya, özellikle de Star Trek evrenine.

"Startrek" filminden vuruldu

Projenin ana senaryo yazarları şu an Patrick McKay ve John D. Payne'ı içeriyor. Birazcık yıldız olursanız, dünyayı tanıyamazsınız. ama kredilerde bahsetmediler. Muhtemelen deneyim kazanmıştır. Bir senaryo yazarından biraz daha fazlası.

Konuşma projesi de gitmiyor. Şimdilik. Ama "Star Trek" filminin yıldızı. Bu iyi bir zevktir. heyecan verici kompozisyonlar tarafından.

"Startrek" filminden vuruldu

Tarih "Startrek 4" 2018

Şimdiye kadar, 2017 başında, "Star Trek 4" ilan edildi. Bu ortaya çıktığında, bir gizem kalır. En iyi ihtimalle, kasetin galası 2018'de, örneğin yaz aylarında gerçekleşecek. Ya da proje 2018 kışına girmezse, en iyiye inanmak istiyorum.Related news

Startrek 4 - 2018 filmi image, picture
Startrek 4 - 2018 filmi 15


Startrek 4 - 2018 filmi 5


Startrek 4 - 2018 filmi 75


Startrek 4 - 2018 filmi 91