Psikoloji, ilişkiler ve yaşam hakkında yazıyorum. Kişisel deneyimleri paylaşıyorum.
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Sevginizi bir kadına nasıl ifade etmek veya tek başına seks yapmamak

Uçaklarda uçmayı seviyorum.Bazen hikayeleri yeni bir şeylere yol açan insanlar vardır.Örneğin, bu yazı için.

Bir süre önce Mısır'dan uçtum. Koltuğumuzda bir sonraki vatandaşımız vardı, ona şartlı olarak Tamara diyelim. Birbirimizi otelimizin plajında ​​gördük ve uçağa binerken merhaba dedim. Uçuş geceydi. Uyumak istedim, o yüzden konuşmak için acelem yoktu.

Birkaç dakikalık uçuştan sonra, Tamara'nın ağladığını keşfettim. Ve sadece ağlamak değil, çok acı. Sabrım, müdahale etmeden 20 dakika boyunca yeterliydi. Ama yine de uçmak için beş saatti ve o sırada huzursuzluk ihtimali hoş değildi. Bir şeyler yapmalıydık.

- Yardımcı olabilir miyim? Mendillere sordum ve yaptım.

- Hayır, teşekkürler ... - geri döndü, gözler ve duruş tersini söyledi. Ve evde yokluğunda meydana gelen trajedinin hikayesini dinlemeye hazırlandım. Ama hayır!

Yaklaşık bir yıl önce otelde genç bir çalışanla tanıştı. Deniz, güneş, dinlen.Sadece bir tatil için tasarlanan roman aniden sürüklendi.

Bizim kahramanımız neredeyse aileyi terk etti, iyiydi, iki yetişkin zaten çocuktu ve koca-bankacının bir kaşıkla beslenmesine gerek yok. Prestijli bir işten çıkarıp, kendi kararlarından ayrılmadıkları yer. İlk fırsatta, Tamara Mısır'a koştu ve şartlar izin verdiği sürece orada kaldı. Bir hafta, bir ay, iki. Her gün onu lüks bir otelden şehrin dış mahallelerinde sallıyordu. Hepsi sadecesevdiklerinize yakın olmak için.Ana bölümü dinledikten sonra alnı sordum:

“İyi, ama diğerlerinden ne kadar farklı?” Kocanızda olmayan şey nedir?

O ... sevgi dolu!

- Anlamında ... um ... seks hakkında mı konuşuyorsun?

- Hayır, sadece bunun için değil! Bana ne kadar güzel olduğumu söyler, seksi ... bir gün içinde birkaç öpücük gönderecek “Kiss you”, “Miss you” ...

“Hepsi bu mu?” Diye açıkladım.

- İyi evet…Bu yeterli değil mi?

Ve gerçekten, biraz mı yoksa çok mu?İki kelime yeterli değildir. Ama eğer bunu bir işaret olarak görürseniz - çok. Günlük tekrar eden bir işaret, kalıcı bir temas, anlayış ve kabul duygusu yaratır.

Bir işaret bilgi aktarımı, sözlükler demek. Farketmeden işaret dilinde iletişim kurarız. Doğru olarak kabul edilmek için verdiğiniz işaretin anlamı için, onun anlamını kabul etmeniz gerekir. Ne hakkında?İşaretlerinizin bir kadının beklediği bilgileri taşıması gerekir.Ve anladığı dilde. Bunu yapmak için karınızın, aşk ifadesi belirtileri olarak gördüğü şeyi tam anlamıyla açıklığa kavuşturmanız gerekir. Bu bilgi size zaman ve sinir kazandırır.

İlk önce. Duyguların hakkında konuşun veya yazın. Bir kadının gün boyunca onu hatırladığını bilmek önemlidir.Telefondaki seçeneklerden öpücüklerle standart bir çıkartma veya sadece “seni özlüyorum” olabilir, önemli değil. Önemli olan, kadınını hatırladığın ve zamanını harcadığın yazdı!

İkinci. Hediyeler ver.Tabii ki her şey olabilirdi. Ama arkadaşlarım arasında istek listeleri uzun zamandır kabul edildi. Evet, ve buzdolabımda, maskaradan yeni bir arabaya, bir oyuna tiyatro bileti veya bir hafta sonu için Tallinn'e kadar istediğim her şeyin bir listesi var. Sevdiklerinizin olduğu bir çevrede, bir ricada bulunmaktan utanmıyoruz, aksi halde istediğin gibi bir hediye olarak almayı riske atıyorsun. Aynı zamanda arzularınızla bir parça kağıt asın.

Üçüncü. Zaman harcanan zaman.Ona yakın olmak için zaman ayırın. Haftada bir kez olsun, ama bu sefer sadece ikiniz için. Ve konuş. Ona istediği her şeyi ver. Dinle Kafanı salla, ya da en azından "Evet" dedin, böylece duyduğun fark edilir. Şaka yapmıyorum, bunlar kadın algısının özellikleri. Cevap Ne biriktirdiğini söyle. Ne hissediyorsun. Bu önemli!

Ev yardımı gibi birkaç öğe daha ekleyebilirsiniz. Ancak bu ileri kullanıcılar içindir.

... İnişten hemen sonra telefonları açtık. Ve Tamara'nın aldığı ilk SMS Mısır'dı."Seni özledim." Önümde kesinlikle mutlu bir yüze sahip bir kadın vardı.

Related news

Sevginizi bir kadına nasıl ifade etmek veya tek başına seks yapmamak image, picture
Sevginizi bir kadına nasıl ifade etmek veya tek başına seks yapmamak 84


Sevginizi bir kadına nasıl ifade etmek veya tek başına seks yapmamak 33


Sevginizi bir kadına nasıl ifade etmek veya tek başına seks yapmamak 86


Sevginizi bir kadına nasıl ifade etmek veya tek başına seks yapmamak 28