Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019

Ne bunlar - Painy Athos'un 2019'uncu yıl için Rusya ile ilgili tahminleri? Bu soruyu, efsanevi yaşlıların kehanetleri araştırmacıları tarafından hazırlanan aşağıdaki materyalde cevaplamaya çalışacağız.


İÇERİK

Paisius Athos'un hayatından bazı gerçekler

Ünlü sultancı, geçen yüzyılın başında 25 Temmuz 1924'te Yunan Kapadokya'da doğdu. 1945'e kadar, Arseny (bu adı vaftiz olarak aldı), Yanya civarında Konitsa şehrinde yaşadı. İşte okulu bitirdi ve bir marangoz olmayı öğrendi.

1945'te, geleceğin sakinleri, telsiz operatörü olarak hizmet ettikleri düzenli Yunan ordusunun saflarına çekildi. Hizmetten sonra, Arseny manastır haysiyetini almak için sağlam bir karar verdi. Bu amaçla, acemi Hegumen Cyril olduğu Athos Dağı'ndaki bir manastır olan Kutlumuş'a gitti. Vade bitiminden sonra genç keşiş, yeni bir yerleşim yeri olan Esfigmen Manastırı'na gönderildi ve burada Arseny 4 yıl boyunca bir acemi oldu. Daha sonra Averky adı altında bir riyasoya tonlandı.

Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019

Paisii adı, 12 Mart 1957'de, küçük şemada attığı zaman bir keşiş aldı. 1958'e kadar, Stomio'daki Meryem'in Doğuşu manastırında yaşadı ve buradan Sina'ya gitti.

1964'te Paisius Athos'a döndü ve Iversky manastırına yerleşti. Mayıs 1978'de habitatı, Panaguda'nın hücresi haline geldi ve burada kefalet ve hastalıkların iyileşmesi armağanı ortaya çıktı. Özel ilgi bir keşiş misyoner çalışma hak ediyor. Diğer Athos'lularla birlikte

Paisius, (1957'den beri Kongo Demokratik Cumhuriyeti) Zaire'deki Hristiyan misyonunun örgütlenmesinde aktif olarak yer aldı. Misyonerlerin verimli faaliyetlerinin sonucu, 55 papazın açılması, erkekler için bir sığınak ve 1500 Aborijinin vaftiziydi.

Paisius 12 Temmuz 1994'te Selanik'ten çok uzaklarda öldü. Suroti'deki yaşlıları, o zamandan beri dünyanın dört bir yanından gelen birçok Ortodoks Hıristiyan için bir türbe ve hac yeri olan Aziz Yahya Teoloji Manastırı'nın arkasına gömdüler.


Paisy Svyatogorsky kehanetlerinin infazı

Athos'lu yaşlıların vaftiz kabiliyeti en ufak bir şüphe uyandırmaz. Yunanistan'dan ünlü Ortodoks keşişin gerçekleştirdiği öngörülenler arasında şunlar yer alıyor:

  • Çeçen Cumhuriyeti'nde kanlı çatışma;
  • Sovyetler Birliği'nin çöküşü;
  • Osetya'da askeri çatışma;
  • Çernobil nükleer santralinde insan yapımı bir felaket.

Yaşlı adamın tahminlerinin inanılmaz doğruluğunu göz önünde bulundurarak, birçoğunun bugün gerçekleşmeye başlamış olduğu ülkemizin kaderi hakkındaki tahminlerine daha dikkatli bir şekilde kulak vermemiz gerekir.

Rusya'nın ve dünyanın geleceği Paisius'un gözüyle

Athos bilgisinin tahminlerine göre, çok yakın bir gelecekte insanlığın bir dizi ciddi jeopolitik olaydan geçmesi gerekecek. Her şeyden önce, testler, Tanrı'ya gerçek inançlarını kaybeden ülkeleri ve halkları etkiliyor. Yaşlı, dünyayı büyük bir savaşın başlangıcına götürecek olan ahlaksızlık olduğunu tahmin etti. Kanlı çatışma, dünya güçlerinin çoğunu ve her şeyden önce Asya ve AB ülkelerini kapsayacaktır. Ortodoks keşişinin kehanetlerinden biri şöyle der: “Osmanlılar Fırat nehrini engellediğinde, hesaplanamaz bir ordu doğusundan gelecek.” Paisius'un peygamberliklerine göre, bu durumda Rusya ve Türkiye hakkında konuşabiliriz. . Erdoğan'ın bir başka provokasyonu, potansiyel bir askeri çelişkinin ortaya çıkması için bir ön şart olarak hizmet edebilir. Olayların gelişiminin sunulan versiyonu, iç bombardıman uçağı SU-24'ü hatırlatan birçok siyasi analist tarafından desteklenir. Suriye sınırındaki Türk Silahlı Kuvvetleri.

Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019

Ancak, Türkiye sadece küresel ölçekte bir "kaosa" neden olabilir. Ortadoğu'daki durum da çözülmeden kalmıştır. Suriye'deki acımasız savaş, Rusya Federasyonu ile ABD'nin önderliğindeki “Batı'nın koalisyonu” arasındaki jeopolitik gerginliğin bir başka noktasıdır.

Rusya ve Ukrayna: Barış mı, Savaş mı?

2014'ün sonunda patlak veren Donbas'taki iç savaşın alevleri yeni bir güçle parlamaya devam ediyor. Paissy ayrıca bu çatışmayı kehanetlerinde tekrar tekrar dile getirdi. Daha açık olmak gerekirse, Yunan keşişi, Ukrayna devletinin bölünmesiyle ülkenin bağımsız birkaç cumhuriyete bölünmesiyle sonuçlanacak olan iki kardeş halk arasında uzun süreli bir çatışmayı öngördü. Bu süreç bugün gözlemlenebilir. Bir zamanlar Rusya'ya dost olan Ukrayna'nın ekonomik ve jeopolitik krizi, sadece toplumun sosyal hayatında değil, aynı zamanda mevcut hükümete karşı tutumunda da olumsuz bir etki yaratmıştır.

Paisius Athos tarafından yapılan diğer tahminler

Keşişlerin öngörülerine göre, 2019'dan 2020'ye kadar olan dönemde ortaya çıkacak olan listelere ek olarak, dünya ülkemizin geleceğini etkileyebilecek aşağıdaki ayaklanmalar tarafından beklenmektedir:

  • Orta Krallık'ın en yakın komşuların topraklarına işgali;
  • İsrail ile yeni bir Filistin çatışması dalgası;
  • Vatikan'ın kaldırılması ve Ortodoksluğun diğer dünya dinlerine katılımı.


Kehanetin son noktasına gelince, Paisiy Svyatrets, çok yakın bir gelecekte, Müslümanların Avrupa'ya toplam işgali ve İslam'ın Hıristiyan inancı üzerinde İslamiyetin önceliklerini oluşturma girişimlerinin başlayacağını belirtti.Neyse ki, Mesih'in sadık takipçileri yaklaşmakta olan test dönemini yeterince geçebilecekler ve Rusya Ortodoks dünyasının tek ve yıkılmaz merkezi olacak.Related news

Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 image, picture Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019 Rusya ile ilgili Paisius Athos tahminleri 2019