Sağlıklı ve sağlıklı yaşamak, tüm durumlar için ipuçları)))
Başparmak
  • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5
 

Neden bir diyet sırasında kırılırız?

Hata yok ve küçük arızalar yapamaz tek bir diyet değil. Bu yüzden kilo kaybı warp üzerinde çok önemli, mükemmeliyetçi olmayın. Paradox? Hiçbir şekilde. Aslen kadınlar Bir fitness programı veya diyetin mükemmel performansına ayarlı, anında atmak, kurallardan en ufak bir sapmaya bile izin vermeleri gerekir. "KİME ne devam edecek Bütün şartları yerine getiremezseniz, bu tüm çabaların anlamına gelir. boşuna. "


Kilo kaybederken tüm kızların ana sorun - onların maksimalliği. Onlar aslındagünlük ve koşulsuz olarak ayarlanmış Programın yürütülmesi ve birkaç kez ihlal edilmesi tamamen terkedilmiştir. Ve bu - Açık bir hata, çünkü bunun hakkında düşünürseniz, o zaman bile haftada iki kez, daha fazla kalori yakmazsınız, hiç yapmazsınız. Buzda yürüdüğünüzü düşünün, sonra kaydın ve düştü. Öyle mi Daha fazla hareketin mantıklı olmadığına ve buzda kalmayacağına karar verir misiniz? Sen amacına düşmedi, kötü ya da zayıf olduğun için değil. Yüzlerce insan ile Bu dünyada olur. Bu sadece bir tesadüf ve daha fazla değil Gitmek. Bir şey üzerinde çalışırken aynı şey olur. Herkes yorulabilir ve Biraz rahatla, ama bu sağlıklı bir şekilde geri anlamına gelmez hayat yok.


İle bir restorana vurduğunuzu varsayalım tatlı büfesi ve kendisi ile başa çıkmamak, tüm tatlıları denedi. Şimdiye kadar alabileceğiniz en kalori - yaklaşık 2000 (ve büyük olasılıkla, çok daha az).


Eğer sende Diyetin ötesine geçti, o zaman bu günah bir şekilde şekli etkilemez. Fakat tepkiniz kendi tepkilerinden çok olumsuz etkilenebilir Hata: "Ah, şimdi her neyse." Bunu düşündükten sonra, daha çok Sonuçta, tüm yiyeceği arka arkaya yok etmeye başlıyorsunuz, artık düşünmüyorsunuz. Hatırlamak - mükemmellik yok! Ve eğer doğru bir hayat sürmeye başlamışsanız - dur ve acı sonuna git.


Related news

Neden diyet sırasında kırıyoruz? image, picture
Neden diyet sırasında kırıyoruz? 79


Neden diyet sırasında kırıyoruz? 2


Neden diyet sırasında kırıyoruz? 42


Neden diyet sırasında kırıyoruz? 55