Kia Rio 2018

Güney Kore'den güçlü, agresif, agresif beş kapılı hatchback tipi Kanadalı Montreal'de birkaç hafta önce sunuldu. Burada, zaten kurulmuş bir geleneğe göre, yılın başında yerel otomotiv endüstrisi en ünlü şovlardan birini açar. Çok çeşitli küresel otomotiv markaları, büyük perakende zincirleri satan bayiler, uzmanlar ve gazeteciler var.


İÇERİK

Kanada hayalleri somutlaştıran herkesi, fanteziden yaşam alanına kadar en cesur teknolojik ve teknik fikirleri memnuniyetle karşılar. KIA 2018, ekipmanın ve fiyatların, dış çerçevenin ve iç tasarımın özelliklerinin temelde yeni bir model oluşturduğu, tasarımcıların ve mühendislerin ortaya çıkmasına neden oldu.

  • 2018 sezonunun Montreal'deki salonunun debutantının Amerika pazarlarında satışa sunulması gerektiğini vurgulamak gerekiyor.
  • Burada her şey Kuzey Amerika yolları için uyarlanmıştır, yeni vücutta alıcı güvenilir, konforlu ve sağlam bir araba alır.
  • YaratıcılarKia Rio 2018sadece geniş mesafeler için uyarlanmıştır.
  • Hatchback, değişen sert iklim ve nemdeki önemli dalgalanmalarda etkilidir, çöl ısısından ve Kuzey'in soğukluğundan etkilenmez.

Kia Rio 2018

Kavramın Kanada ve ABD için üretici tarafından yönlendirilmiş olmasına rağmen, bugün motor sürücülerimizle zaten ilgileniyor. Çalışma için gerekli bir koşul ve endişe için faaliyet ilkesi - üretici Kia ilk sunum ve kitle satışı arasındaki zaman aralığını en aza indirmektir. Bu konseptin piyasaya çıkış tarihi çok yakında - 2017'nin ilk yarısında satışa sunuldu. Rusya pazarı da yeni ürünlerin ortaya çıkmasıyla bu kadar heyecan verici estetik ve teknik göstergelerle ilgileniyor. Büyük olasılıkla, piyasa uzmanları kanaatindeler, Rusya'da satışların başlaması biraz sonra - altı ay veya biraz daha fazla - gerçekleşecek. Bu nedenle, dış cephenin bazı özelliklerini, iç kısımdaki yeni eşyaları, kaputun altındaki aletleri dikkate almalısınız.


Dış değişiklikler

Her zamanki gibi, her yeni otomobil modeline olan aşinalık çok ciddi bir meseleyle başlıyor - görünüşte öncekilere göre değişti. Küçük hatchback'ler - Kanadalılar zaten kabinlerdeki podyumda gördükleri hakkında forumlarda geri bildirim bırakıyorlar. . İçindeki yenilikler:

  1. Biraz eğik olarak bulunan temelde yeni, devasa, dışbükey farların varlığı.
  2. Kaputun ağzını andıran kaputun ve ızgaranın mütevazi trendi korunmuştur. Fotoğraf krom trimini göstermektedir.
  3. Ön tamponun geometrisi ve şekli değiştirildi. Çatı kubbeli, yan camlar genişledi.
  4. Casus fotoğrafları, arka görünümü yanı sıra temiz laconic tekerlek kemerleri gösteriyor. Burada, heaped bir arka camın arka kısmına, kısa bir gövdeye, lüks, düzleştirilmiş optiklerin özelliklerine çok yakışıyor.

2018 Kia Rio.Seçenekler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü, satış başlangıç, en son haberler

Genel olarak 2018 model yılı konsepti pahalı ve şık gözüküyor, aynı zamanda hassas bir tadı ve zarafeti muhafaza ediyor.

Salon Özellikleri

Çeşitli teknolojik gelişmeler de iç mekanı arttırdı. Rahat anatomik sandalyeler, uzun mesafeler için bile yorulmadan seyahat etmenizi sağlar. Direksiyon seçenekleri genişletilmiş, sürüş güvenlik sistemlerinin teknik özellikleri önemli ölçüde artmış, sürüş dinamikleri daha kolay ve keyifli hale gelmiştir.

Aracın artan parametreleri kabinin hacmini doğrudan etkiledi. Kabinin geliştirilmesi imkanlarını etkileyen bedenin dış boyutları, sınıfına tam olarak uymaktadır:

Uzun araba santimetre 437, 00
Vücut genişliği santimetre 170, 00
Yükseklik seviyesi santimetre 147, 00
Yol izni santimetre 16, 00

2018 Kia Rio. Özellikler, fiyat, fotoğraf, test sürüşü, satış başlangıcı, en son haberler

Güncellenmiş KIA direksiyon simidini ve ön koltukları ısıtma fonksiyonlarına sahiptir. Ayrıca, sürüşü kolaylaştıran gelişmiş navigasyon sistemleri, klima kontrolü ve diğer elektronik cihazlar. Uygunluğu ve yüksek kalitesi Kuzey Amerika'nın neredeyse aşırı koşullarında gerçekleştirilen test sürüşünü doğruladı. Buna ek olarak, hala ilginç gerçekler var - hatchback kapıları alaşımlı çelikten yapılmış, bu da güvenlik performansını% 30 -% 35 artırıyor.

Kaputun altında ne

Sonunda, en son haberler. Santral de çok sayıda yenilik geçirdi. Alıcılar iki tür benzinli motorlar sunulmaktadır.

  1. Hacim - 1, 4 litre, güç - 107 litre. dan. , tüketim - 5, 8/6, 5 l. Maksimum hız 190 km / s'dir.
  2. Hacim - 1, 6 litre, güç - 123 litre. dan. , tüketim - 6, 0/7, 3 litre. Maksimum hız 190 km / s'dir.

Related news

Kia Rio 2018 image, picture, imagery


Kia Rio 2018 73


Kia Rio 2018 36


Kia Rio 2018 48


Kia Rio 2018 53


Kia Rio 2018 22


Kia Rio 2018 14


Kia Rio 2018 71


Kia Rio 2018 77