Film Savcılığı Tanığı (2019)

Agatha Christie'nin herhangi bir çalışmasının uyarlanması, kuşkusuz, film dünyasında her zaman önemli bir olaydır.

Hercule Poirot'u ve anlayışlı Miss Marple'ı dünyaya sundu. Bu İngiliz yazarın grafikleri, her zaman kazan-kazan ve heyecan vericidir ve onun sözleri, yönetmenlerin ve kameramanların kelimenin tam anlamıyla sıraya girmeye hazır olduğu görselliğini kolayca bulur. onun eserlerini al.

Ancak, bu durumda, aynı zamanda kurnaz tuzaklar da var: Gezegen işlerini kalpten biliyor, bu nedenle kaset ve kitap mektubu son derece titiz bir şekilde karşılaştırılıyor. Evet, ve genel olarak film ekibi başlangıçta kanonik argümanında daha iyi olduğunu - film versiyonu ya da işin, asla kazanamayacakları gerçeğini kabul etmek zorunda kalacaklar.

Eh, tanınmış deneyci Ben Affleck'in onu almaya cesaret edemedi ve bu yetenekli aktör ve bir arada - sadece izleyicilerin değil aynı zamanda saygıdeğer eleştirmenlerin eserlerinin çoğuna övgüde bulunan harika bir yönetmen ve senarist, “Savcılık tanıklığı. "

Çalışmanın temasının tarihi oldukça sıra dışı - yazar iki kez kadar geri döndü. Gerçek şu ki, 1925'te Birinci Dünya Savaşı'nın zamanları hakkında bir hikaye yayınladı. Yıllar geçti ve o çok değerli bir fikrin önemi ile bir şeyler yapmak gerektiğini fark etti, çünkü, maalesef, orijinal süslemelerinde çok ilginç oldu.

Ve yıllar sonra, anlatının odağının II. Dünya Savaşı'na kaydığı aynı adı taşıyan bir oyun doğdu. 1957'de Oscar ödüllü film uyarlamasını buldu ve şimdi, 2019'da, remake serbest bırakılmalı. Şey, Afflek'in Billy Widler'ın yaptığı kadar güçlü bir performans gösterip gösteremeyeceğini görelim.

Dedektif arsa

kovuşturma filmi için tanıklık 2019

Baş çılgın dedektif burada hiç Bayan Marple değil ve hatta Monsieur Poirot bile değil - bu yetenekli avukat Sir Wilfrid Robarts.

Acı çeken sağlık durumuna rağmen (ani bir kalp krizi bile kısa bir komaya yol açtı) ve doktorların zararlı alışkanlıklardan vazgeçmesi ve uygulamadan vazgeçmesi tavsiyesini göz ardı etmeksizin cesaret kırılmıyor, sadece hemşirenin bakımını ve bakımını önemsememesi için değil. Onun için ve bir puro içmeye çalıştıktan sonra bir bardak brendi yiyin, ama aynı zamanda çok zor bir ceza davası da alır.

Hayır, ilk başta, bu davayı öğrencisine itmeye çalıştı, ama sonra başarı için genç yeteneklere ulaşılamayacağını ve herşeyi kendisinin yapması gerektiğini fark etti. Sonuç olarak, çok garip ve kafa karıştırıcı koşullarla neredeyse umutsuz bir süreci bekliyor ...

Gerçek şu ki, son savaşın bir tecrübesi olan ve son derece sadakatsiz bir bilim insanı olan ve son derece şanslı bir bilim insanı olan belli bir Leonard Vole'nin çok zengin bir yaşlı bayan Emily French'i öldürdüğü şüphesi var. Son zamanlarda arkadaştılar ve merhum Leonard'ın en yeni icatlarından birini bile finanse edecekti.

kovuşturma tanık aktörleri

Sadece ölümünden sonra, çok uzun zaman önce kendisine olan isteğini yeniden yazdığı ve aslında tüm parasının daha önce temizlikçi ve hizmetçiye gitmesi gerektiği ortaya çıktı. Bay Voul'un Alibi'si sadece karısını onaylayabiliyor ve ceketi Bayan Fransız'ın kanında kirlenmiş ...

Sör Wilfrid müvekkiline inanıyor ve işine dönüyor, ancak Leonard'ın karısı Cristina ile olan muhabbeti kontrol etmeye çalışırken avukatlar çok gergin davranıyorlar, bu yüzden daha fazla uzlaşma sağlamak için süreçte tanıklık etmekten kaçınmalısınız. sanık.

Deneme sırasında, Robarts'ın yetenekleri, jürinin müşterisinin yanına sempati katıyor, ama birdenbire suçlama, aniden kocasına karşı ifade vermeye başlayan Christina'ya sebep oluyor.

Eşlerin birbirlerine karşı tanıklık edemediği savunma objeleri, ancak kadın, kendisini İngiltere'ye getirmeden önce Almanya'da evlendiği ve resmi olarak feshedildiği gerekçesiyle, Bay Woul'a karısı olmadığının altını çizer.

kovuşturma tanık arsa

Öyle gözüküyor ki bu durum bir çıkmaz sokak, ama sonra bilinmeyen bir bayan vekil Christina'ya yazışarak, kocasını karalamak ve kınamak için nihayet özgürlüğe kavuşmak ve sevgilisi Max ile yeniden bir araya gelmek için planlarına ışık tutuyor.

Bu bildirilerin yayımlanması, Leonard için tam bir gerekçe getiriyor ve Christina, yanlış ifade vermek için gözaltına alındı. Ama, Sir Wilfrid için soru hala açık: yani Emily French'i kim öldürdü? ..

Film gerçekleri

Ben Affleck için bu, dedektif türünün ilk deneyimi olmayacak - bu roldeki ilk oyunu 2007'de “Goodbye, Baby, Goodbye” filmi.

Edebi eserlerin ekran versiyonlarına gelince, burada da, o dayak pistinde ilerleyecektir: hepimiz son zamanlardaki olağanüstü çalışmalarından birini hatırlıyoruz. Gecenin Yasası, Dennis Lehane'nin Gecesi'nin Yazımı Benim Evimdir (bu arada, ve Hoşçakal Kendi çalışmalarına Baby Goodbye ve bu film yapımcısının bir başka yönetmeni olan “City of Thieves” adlı film de Chuck Hogan'ın “Hırsızlar Prensi” esasına dayanıyordu.

film kovuşturması tanık

Doğru, “Savcılık Tanığı” nda, senaryoda almayı alışkanlık haline geri dönecek olsa da, elbette, bir oyuncu olarak kredilerden zevk almayı reddetmeyecek. İşte o, o bizim Batman ...

Kovuşturma Tanığı'nın ilk uzun metrajlı film uyarlaması, 6 Oscar adaylığı getirdi. ve "En İyi Film" için.Muhteşem Billy Wyadler'ı (“Only Girls in Jazz”, “The Ace in the Kol”, “Sunset Bulvarı”, “Apartment”, “Sabrina” ve diğerleri - altı kişisel Oscar ve Cannes Grand Prix'i) unutulmaz Marlene Dietrich'i çekti. Charles Lawton ve Tyrone Power gibi.

Ancak, ekranda, bir telecast olarak oyun daha erken ortaya çıktı - 1949'da Hava Kuvvetleri'nde. Bundan sonra çok sayıda tiyatro yapımları yapıldı ve 1982'de başrollerde Ralph Richardson, Deborah Kerr ve Bo Bridges ile bir mini dizi filme alındı.

Film ekibi ve oyuncu kadrosu

kovuşturma 2019 yayın tarihi için tanık

Los Angeles Yasası, Sisters ve Your Time of Life serisinin aynı yazarı olan Amerika Batılı Guild Yazarları'nın şu anki Başkanı olan Christopher Keizer, Agatha Christie'nin dramasının çekimlerine uyum sağladı.

Geleneksel Ben Affleck'in yanı sıra 2019 filmi için yapım serisi Jennifer Todd (Evren ve Kazan dairesinden hatırla) ve yönetmenin en iyi arkadaşı ve baş rolünün en iyi oyuncusu tarafından süslendi. Matt Damon.

Aynı özel Ryan, yetenekli Bay Ripley, Ocean'ın ilk ve yeri doldurulamaz yardımcısı, ayrıca Serketnichestvo yoldaşı Bourne. Tabii ki, Mars'ta ki patateslerin onurlandırılan koyunları, elbette, oralarda bir yerlerde ... Henüz filme çekilmeyecek, ne yazık ki, bilinmemektedir.

Ama o olmasa bile, maestro Affleck kasiyeri yüzde yüzünü bulacak. İkili bir kılıcı, bir Gotham şehrinin onursal vatandaşı ve en iyi (subay düşüncesine göre) iki kez Batman'i tüm zamanların ve halkların, "Denetçinin" (ve "Snob" larla cehenneme) oynadığı Batman'i alıyor. Altın Ahududu "...), kendi filmleri, kendi" Aşk Shakespeare "," Pearl Harbor "," Armageddon "," Kayboldu "ve diğer birçok resim ile dekore, yukarıda kendi filmleri ek olarak.

Related news

Film Savcılığı Tanığı (2019) image, picture Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019) Film Savcılığı Tanığı (2019)